3,7
- ne 17. srpna 2014 8:30
- 18:10
- Slánsko
-
-
7
- so 16. srpna 2014 14:00
- 16:00
- u metra, v metru, v tunelu a v depu - trasa B
-
-
1
5,0
- so 16. srpna 2014 9:35
- 14:00
- Mratín,Měšice
-
-
17
5,0
- út 12. srpna 2014 18:55
- 23:00
- Radotín- Kosoř- Choteč- Chýnice
-
-
6
- út 12. srpna 2014 18:00
- 21:00
- Hradčanská,Bubeneč
-
-
14
- pá 8. srpna 2014 9:20
- ne 10. srpna 2014 20:30
- Střezivojice - Ráj - Kokořín - Houska - Bezděz - Doksy
-
-
4
5,0
- pá 8. srpna 2014 18:00
- ne 10. srpna 2014 20:00
- Lipno na Vltavě 307
-
-
14
5,0
- ne 3. srpna 2014 7:10
- 20:35
- Bezděz, Doksy
-
-
20
- čt 17. července 2014 8:00
- st 30. července 2014 23:55
- Norské Laponsko, ostrov Senja
- 1,- Kč
-
-
5
4,6
- po 28. července 2014 18:00
- 21:00
- Okolí Václavského náměstí,Jungmanova náměstí,Můstku
-
-
20
5,0
- ne 27. července 2014 7:15
- 20:35
- České středohoří - Malé březno - Boletice nad Labem
-
-
6
- pá 25. července 2014 18:00
- ne 27. července 2014 20:00
- Bolehošť 31
- 20,- Kč
-
-
1