Beach volejbal v Ládví
- 29.6.2011
- 20:00
- Beach klub Ládví
- 2
Pojďte si užít pohybu a válení se v písku při zapadajícím slunci...
- Začátek: st 29. června 2011
- Čas:20:00 - 22:00
- Místo akce:Beach klub Ládví
- Mapa: www.beachklubladvi.cz
- Region: Okolí Prahy
- Kategorie: sport (ostatní)
- Kapacita akce:Neomezeno
- Komunitní akce:akce je pořádána primárně pro členy Společných aktivit
- Cena:zdarma
Chcete si užít písku jak na pláži, obléci se do plavek, opálit si tělo, rozhýbat si klouby, pozorovat slečny v bikinách a vypracovaná těla můžů v kraťasech :-)? Chcete si následně udělat doma pískoviště z písku, který si odnesete ve všech zákoutích svého těla?
Tak si pojďte zahrát beach!
Je jedno, zda to umíte či nikoli, jde o to si to užít. Necelé dvě hodinky volejbalu, než nás vyžene tma či bouřka. Následné ochlazení buď přívalovým deštěm či přívalem piv a jiných moků v některé z přilehlých putyk možné či vyrazíme na Sraz bubeníků a fireshow na Bohnické vyhlídce.
Sraz: 19:45 před Albertem u metra Ládví. Následný společný přesun na hřiště. (pro individuálně se dopravující a orientačně zdatné, možný sraz až na místě)
Hra: od 20:00 až do tmy
Cena podle počtu hráčů (např. při 6 lidech je cena za dvě hod cca 100Kč/ osobu)
V případě objektivně velmi nepříznivého počasí bude akce zrušena...
- Nástěnka
- Informace pro přihlášené
- Tabulky
Diskuze
Pro přispívání do diskuze nebo zobrazení celé její historie se prosím přihlaš nebo zaregistruj do stránek.
Zkušenosti uživatelů
-
Toulavka
Super akce :) Bezvadný lidi a moc ochotný ;) přečti celé
-
stolis
Společné Aktivity byly přesně tím, co jsem potřeboval. Na jejich akcích jsem měl možnost se jednoduše seznámit a rozšířit prořídlý okruh svých přátel. Obnovil jsem některé své pozapomenuté koníčky (např. bowling) a poznal i svoji současnou partnerku. přečti celé
Společné aktivity jsou úžasný projekt... Nikdy nemáte pocit, že je to ztráta času, protože prostě jdete dělat to, co vás baví a s někým, kdo je naladěn stejně. přečti celé

POZNEJ NOVÉ PŘÁTELE - SEZNAM SE.
Na Společných aktivitách hledá kamarády nebo partnery 6954 lidiček.
Od roku 2010 se tu uskutečnilo neuvěřitelných 11972 akcí
V nabídce je 57 nových akcí, které můžeš navštívit anebo se vyjádřit k 3 nápadům na akce !
Prohlédni si 5100 fotogalerií a přečti 1260 zážitků z akcí.
U toho všeho můžeš být... tak pojď žít aktivně!