Bowling 18 na Chodově
- 22.3.2012
- 19:00
- Megasportbar, Obchodní centrum Chodov
- 16/16
- Garantovaná akce
Pojďte si trošku zakoulet.
- Pozvánka na akci
- Zážitky
- Galerie1
- Začátek: čt 22. března 2012
- Čas:19:00 - 21:00
- Místo akce:Megasportbar, Obchodní centrum Chodov
- Mapa: www.billiardcentrum.cz
- Region: Praha
- Kategorie: společenské (ostatní), sport (ostatní), posezení, bowling
- Kapacita akce:16
- Komunitní akce:akce je pořádána primárně pro členy Společných aktivit
Milí bowlingáři i nebowlingáři, zkrátka všichni, co se chtějí seznámit, poznat nás, trošku si zakoulet, pobavit se, užít si srandy, vyražte na tuto akcičku.
Sejdeme se opět na Chodově, v Megasportbaru, který se nachází v posledním patře Obchodního centra Chodov.
Přihlašování
Jako již tradičně máme k dispozici 4 dráhy, na jedené budou hrát maximálně 4, tak se neváhejte přihlásit ať na vás zbyde místo. Prosíme, nenechávejte platbu a přihlášení na poslední chvíli, pokud by případně bylo potřeba upravit rezervaci.
Akce je jediná - dvouhodinová, v případě volných míst je možná i účast na jednotlivou hodinu po domluvě s organizátory.
Pokud by byla akce plná, nebojte se přihlásit jako náhradník, obvykle se najde někdo, kdo na poslední chvíli nemůže dorazit.
Jak na bowling
Bowling se nachází ve sportbaru v obchodním centru Chodov. Stačí metrem dojet na Chodov a projít obchodním centrem až do posledního patra (schody do druhého patra naleznete vedle prodejny Lindex - pokud vyjedete eskalátory od dm tak bude přímo před vámi), případně výtahem přímo z Roztylské ulice. Sejdeme se u bowlingových drah, které určitě nejdou přehlédnout :-).
Pokud si nováček nebo se bojíš, že místo nenajdeš, ulož si telefonní číslo na organizátora, poradí ti.
Diskuze
Pro přispívání do diskuze nebo zobrazení celé její historie se prosím přihlaš nebo zaregistruj do stránek.
Publikoval: petula
Zkušenosti uživatelů
-
Ljuba Ověřený organizátor
Mám nové přátele a poznala jsem zajímavá místa. Škoda, že většina akcí je hodně daleko od mého bydliště. přečti celé
Společné aktivity jsou úžasný projekt... Nikdy nemáte pocit, že je to ztráta času, protože prostě jdete dělat to, co vás baví a s někým, kdo je naladěn stejně. přečti celé
-
Kkarel Ověřený organizátorOrganizátor běžných akcí
Díky kreativitě a zájmům nových přátel jsem se zúčastnil nespočtu aktivit, k nimž bych se jinak nedostal přečti celé

POZNEJ NOVÉ PŘÁTELE - SEZNAM SE.
Na Společných aktivitách hledá kamarády nebo partnery 6393 lidiček.
Od roku 2010 se tu uskutečnilo neuvěřitelných 10764 akcí
V nabídce je 42 nových akcí, které můžeš navštívit anebo se vyjádřit k 2 nápadům na akce !
Prohlédni si 4898 fotogalerií a přečti 1238 zážitků z akcí.
U toho všeho můžeš být... tak pojď žít aktivně!