Cyklo - pivovárek Průhonice
- 24.7.2012
- 18:45
- Jížní Město, Průhonice
- 23
Lze taky bez kola, jen zajet posedět městským busem do Průhonic
- Pozvánka na akci
- Zážitky
- Galerie2
- Začátek: út 24. července 2012
- Čas:18:45 - 22:00
- Místo akce:Jížní Město, Průhonice
- Mapa: www.ubezousku.cz
- Region: Praha
- Kategorie: cyklo výlety, posezení
- Kapacita akce:Neomezeno
- Komunitní akce:akce je pořádána primárně pro členy Společných aktivit
- Cena:zdarma
Na kole rekreačním tempem s častým čekáním na případné nejpomalejší.
Od metra Háje na hráz Hostivařské přehrady a dále proti proudu Botiče až do Průhonic. Posezení nejspíše na zahrádce pivovaru. Pak návrat na Háje po silnicích (a Milíčovským lesem) nebo podle dohody po původní trase.
Velmi doporučené vybavení: Osvětlení kola nebo aspoň čelovka
Kdo by nestíhal sraz, může se přidat na hrázi Hostivařské přehrady (18.55), na mostě v Petrovicích (most ve vesnici, blíže přehradě, 19.05) nebo v Průhonicích (19.25).
Od čtvrt na osm v pivovaru v Průhonicích je vhodné i pro ty, co kolo nemají, nebo se s ním nechtějí obtěžovat.
- Nástěnka
- Informace pro přihlášené
- Tabulky
Diskuze
Pro přispívání do diskuze nebo zobrazení celé její historie se prosím přihlaš nebo zaregistruj do stránek.
Zkušenosti uživatelů
-
stolis
Společné Aktivity byly přesně tím, co jsem potřeboval. Na jejich akcích jsem měl možnost se jednoduše seznámit a rozšířit prořídlý okruh svých přátel. Obnovil jsem některé své pozapomenuté koníčky (např. bowling) a poznal i svoji současnou partnerku. přečti celé
-
Ljuba Ověřený organizátor
Mám nové přátele a poznala jsem zajímavá místa. Škoda, že většina akcí je hodně daleko od mého bydliště. přečti celé
Dají se tu vybrat bezva výlety přečti celé

POZNEJ NOVÉ PŘÁTELE - SEZNAM SE.
Na Společných aktivitách hledá kamarády nebo partnery 6943 lidiček.
Od roku 2010 se tu uskutečnilo neuvěřitelných 11948 akcí
V nabídce je 70 nových akcí, které můžeš navštívit anebo se vyjádřit k 7 nápadům na akce !
Prohlédni si 5090 fotogalerií a přečti 1259 zážitků z akcí.
U toho všeho můžeš být... tak pojď žít aktivně!