Dendrologická zahrada - Průhonice
- 31.8.2012
- 17:00
- Dendrologická zahrada Průhonice, http://www.dendrologickazahrada.cz/
- 4
kytky, stromy, focení, procházka....
- Začátek: pá 31. srpna 2012
- Čas:17:00 - 19:00
- Místo akce:Dendrologická zahrada Průhonice, http://www.dendrologickazahrada.cz/
- Mapa: www.dendrologickazahrada.cz
- Region: Praha, Okolí Prahy
- Kategorie: společenské (ostatní), procházky, umělecká tvorba
- Kapacita akce:Neomezeno (min. 1)
- Komunitní akce:akce je pořádána primárně pro členy Společných aktivit
- Cena:zdarma
Průhonický park zná skoro každý a má ho spojený s rododendrony-
Průhonickou dendrologickou zná lidí už míň- ale přesto je to místo, které určitě stojí za to - a´t už pro někoho, kdo má rád stromy a kytky a chce se o nich dozvědět víc- nebo pro kohokoli, kdo se rád projde v pěkném parku, nebo si chce zkusit vyfotit barevně a tvarově zajímavé téma. Můžu dělat průvodce a pomoct určovat některé snadno určitelné stromky :-), případně vzít nějaké knížky jako dopomoc.
Určitě by šlo dorazit později a pak nás najít na místě.
Možná bude pršet, takže se hodí deštník, ale já bych šla i při dešti, pokud to vyloženě nebude průtrž mračen :-).
Předpokládám, že až nás vyhodí kvůli zavíračce, tak ještě někam zajdeme. V září se jim posouvá zavíračka už na šestou , teď v létě mají do 19hod- což je třeba využít).
Doprava: Bus nám jede z Opatova v 17:00 zastávka Čestlice Aquapalace. Pro opozdilce- dá se dojít z náměstí v Průhonicích (projít pod dálnicí) nebo z Čestlic od nákupních center- oboje vca 10 minut).
Vstupné je 60Kč, cesta busem asi 18 Kč jeden směr.
PS: obzvláště vhodné pro Jiřiny
http://www.dendrologickazahrada.cz/index.php?content=52&sub=75
- Nástěnka
- Informace pro přihlášené
- Tabulky
Diskuze
Pro přispívání do diskuze nebo zobrazení celé její historie se prosím přihlaš nebo zaregistruj do stránek.
Zkušenosti uživatelů
-
stolis
Společné Aktivity byly přesně tím, co jsem potřeboval. Na jejich akcích jsem měl možnost se jednoduše seznámit a rozšířit prořídlý okruh svých přátel. Obnovil jsem některé své pozapomenuté koníčky (např. bowling) a poznal i svoji současnou partnerku. přečti celé
-
anicka Ověřený organizátor
Zažila jsem zatím tři akce a všechny byly naprosto skvělé, plné příjemných chvil s fajn lidmi přečti celé
-
Čivava
Spokojenost 100%. Nikdo si na nic nehraje, všichni účastníci jsou úplně v pohodě. přečti celé

POZNEJ NOVÉ PŘÁTELE - SEZNAM SE.
Na Společných aktivitách hledá kamarády nebo partnery 7099 lidiček.
Od roku 2010 se tu uskutečnilo neuvěřitelných 12230 akcí
V nabídce je 47 nových akcí, které můžeš navštívit anebo se vyjádřit k 3 nápadům na akce !
Prohlédni si 5140 fotogalerií a přečti 1274 zážitků z akcí.
U toho všeho můžeš být... tak pojď žít aktivně!