Společné aktivity
  • CZ
    • EN
  • Úvod
  • Kalendář
  • Akce
  • Nápady
  • Zážitky
  • Fotky
  • Lidé
  • akce
  • archív
  • 2012

K pramenům potoka Botiče + NS barona Ringhoffera

  • 10.11.2012
  • 8:00
  • Praha - Průhonice - Radějovice - V. Popovice - Mirošovice - Senohraby
  • 2

Pro turistické labužníky. Pochod Praha - Senohraby. Cca 33 km.

  • Pozvánka na akci
  • Zážitky1
  • Galerie1

Organizoval

  • karkoska karkoska Schvalovatel běžných akcíVIP členSprávce běžných akcíOvěřený organizátor
    Sledování

Účastní se 2

  • karkoska
  • Kelt
  • Začátek: so 10. listopadu 2012
  • Čas:8:00 - 18:00
  • Místo akce:Praha - Průhonice - Radějovice - V. Popovice - Mirošovice - Senohraby
  • Mapa: www.mapy.cz
  • Region: Praha, Střední Čechy
  • Kategorie: pěší výlety, procházky
  • Kapacita akce:Neomezeno (min. 2)
  • Komunitní akce:akce je pořádána primárně pro členy Společných aktivit
  • Cena:40 Kč

Máte chuť na možná poslední letošní turistický pochod nad 30 km?

 

Předpokládám svižnější tempo pochodu. Nebude to sice sprint, ale rozhodně se nemůžeme loudat procházkovým tempem....

 

Pojďte se podívat na místo, kde pramení 2 nejdelší potok Prahy. Cesta vede od metra Háje podél potoka Botiče až k jeho pramenům vedle Křížkového Újezdce.

 

Poté se napojíme na naučnou stezku barona Ringhoffera, významného průmyslníka 19. století, který měl dominantní vliv na kulturu krajiny Velkopopovicka a Kamenicka.  Tato stezka nás dovede do Mirošovic. Zde můžeme případně zamířit na vlak nebo si to ještě protáhnout po modré do Senohrab.

 

Plánovaná trasa je cca 33 km. Abychom to stihli celé za denního světla,  nebudou žádné zastávky po cestě na jídlo v hospodách! Vemte si proto jídlo na celý den.

 

Občerstvení (večeře) je případně možné až v cíli - v restauraci  v Senohrabech.

 

Zpáteční cesta: ze Senohrab jezdí každých 30 minut vlak do Prahy.

 

Trasa je dlouhá, vemte si pro jistotu čelovky :)

 

Zdatní nováčci jsou samozřejmě vítáni. Na místě srazu mně poznáte podle zelené bundy - viz fotky v mém profilu.

  • Nástěnka
  • Informace pro přihlášené
  • Tabulky

Diskuze

    • karkoska
    • so 10.11.2012 22.27 karkoska Schvalovatel běžných akcí, VIP člen, Správce běžných akcí, Ověřený organizátor

    Byla to bezva procházka. Děkuji Keltovi a jeho kamarádce, že to dokázali a vstali a za společný začátek akce. Pak už to sice byla solo procházka, ale nuda to rozhodně nebyla, viz zápis.

    • karkoska
    • pá 09.11.2012 13.59 karkoska Schvalovatel běžných akcí, VIP člen, Správce běžných akcí, Ověřený organizátor

    Je to první zastávka, jezdí odtamtud všechny busy řady 300. Výstup z metra je po pevném schodišti (od kolejí). Tj nikoliv po eskalátorech. V mezipatře pak už schody jezdící jsou.

    • Kelt
    • pá 09.11.2012 13.02 Kelt

    OK. Přijdu s přítelkyní, snad vstaneme :-) Ale nepředpokládám, že bychom šli celou trasu 33 km. Odpojíme se po cestě. Mapy.cz mi ukázali dvě zastávky na Hájích. Která to je správně? Ta zcela vpředu, nejdále od výstupu z metra?

    • karkoska
    • pá 09.11.2012 09.18 karkoska Schvalovatel běžných akcí, VIP člen, Správce běžných akcí, Ověřený organizátor

    Vypadá to na krásný podzimní sluneční den. Teploty až 11 stupňů a propos očekávám bezva výlet. Proto neváhejte a přidejte se. To zní jako nábor kdesi :D

    • karkoska
    • čt 08.11.2012 18.23 karkoska Schvalovatel běžných akcí, VIP člen, Správce běžných akcí, Ověřený organizátor

    Jo,jo :)
    Už se tam z toho stává pravidelná aktivita SA :)

    A kdoví co bude za další akci za 14 dní :)

    • H@nzek
    • čt 08.11.2012 18.00 H@nzek Ověřený organizátor

    Koukám, že v restauraci v Senohrabech, si můžou SA rezervovat stůl. Tři víkendy po sobě..hotoví štamgasti :-)

    • karkoska
    • st 07.11.2012 11.36 karkoska Schvalovatel běžných akcí, VIP člen, Správce běžných akcí, Ověřený organizátor

    Ano, přesně tuto restauraci mám na mysli :)

    • EvikD
    • st 07.11.2012 10.20 EvikD

    Restaurace u nadrazi v Senohrabech je prima, byla jsem se tam courat po okoli a trosku kesovat pred cca dvema tydny.
    Takze jako motivace, abyste ubehli Karkoskovych 33km za "denniho svetla" je to nepochybne dobra :o)
    Spojeni na Prahu bezproblemove.
    Uzijte si vyletu a at vam preje pocasi!

    • karkoska
    • út 06.11.2012 20.57 karkoska Schvalovatel běžných akcí, VIP člen, Správce běžných akcí, Ověřený organizátor

    @josef12 - ok. Půjdeme po červené značce. V Průhonicích se můžeme sejít třeba u turistického rozcestníku na křižovatce ulic U Botiče a Hlavní. Předpokládaný čas cca 9:15 - 9:30. Případně jinde na trase. Každopádně potvrďte do pátku večer jestli půjdete či nikoliv, abychom tam případně nečekali. Tj změňte stav na účastním se...

Pro přispívání do diskuze nebo zobrazení celé její historie se prosím přihlaš  nebo zaregistruj do stránek.

Zkušenosti uživatelů

  • Mick Mick

    S tímto projektem jsem moc spokojen díky zážitkům a poznání spousty příjemných a veselých lidiček. přečti celé

  • Ota Ota Ověřený organizátor

    Vzhledem k poměrně širokému výběru akcí, okruhu lidí, bych SA doporučil lidem co hledají nové přátele, seznámení.. přečti celé

  • Toulavka Toulavka

    Super akce :) Bezvadný lidi a moc ochotný ;) přečti celé

Společné aktivity

POZNEJ NOVÉ PŘÁTELE - SEZNAM SE.

Na Společných aktivitách hledá kamarády nebo partnery 6940 lidiček.

Od roku 2010 se tu uskutečnilo neuvěřitelných 11942 akcí

V nabídce je 54 nových akcí, které můžeš navštívit anebo se vyjádřit k 6 nápadům na akce !

Prohlédni si 5091 fotogalerií a přečti 1259 zážitků z akcí.

U toho všeho můžeš být... tak pojď žít aktivně!

Registrace uživatele Přidat akci
Navigace a odkazy
Akce
  • Aktuální akce
  • Nápady na akce
  • Seznamovací akce
  • Akce s dětmi
  • Akce pro hendikepované
  • Uskutečněné akce
  •  
  • Sportovní akce
  • Kulturní akce
  • Společenské akce
  • Turistické akce
  •  
  • Vložit akci
  • Zážitky
  • Fotogalerie
  • Diskuze
  • Skupiny
  • Organizace
  • Regiony
  • Místa a podniky
  •  
  • Lidé
  • Organizátoři
  • VIP
  • Reference
Společné aktivity
  • O projektu
  • Návody pro účastníky
  • Pravidla pro organizátory
  • FAQ - časté otázky
  • Výhody systému
  • Novinky
  • Kontakty
  • Média
  •  
  • Obchodní podmínky
  • Osobní údaje
  • Přihlášení
  • Registrace
  • Registrace pořadatele
  •  
  • Nahlásit chybu
  • Facebook stránka
  • RSS feed
  • Mapa stránek

© Jiří Pouček / FrameStar s.r.o. / IČ: 05150655 - Nejsme plátci DPH. / FrameStar.Community v4.5.7.0

Požadavek se odesílá na server. Vyčkejte...