World Press Photo @ Karolinum
- 30.9.2012
- 15:00
- Výstavní prostory Karolinum (Křížová chodba), Ovocný trh 3, Praha 1
- 2
Výstava nejlepších novinářských fotek za poslední rok.
- Pozvánka na akci
- Zážitky1
- Galerie
- Začátek: ne 30. září 2012
- Čas:15:00 - 17:00
- Místo akce:Výstavní prostory Karolinum (Křížová chodba), Ovocný trh 3, Praha 1
- Mapa: www.wpppraha.cz
- Region: Praha
- Kategorie: výstavy
- Kapacita akce:Neomezeno
- Komunitní akce:akce je pořádána primárně pro členy Společných aktivit
- Cena:100 Kč
World Press Photo je nezávislá nezisková organizace založená v roce 1955 v Nizozemsku. Jejím hlavním cílem je podporovat a mezinárodně propagovat práci profesionálních fotoreportérů. Za léta své existence se z World Press Photo stala nezávislá platforma pro fotožurnalistiku a svobodnou výměnu informací. V rámci dosažení svých cílů World Press Photo pořádá největší a nejprestižnější každoroční soutěž v žurnalistické fotografii.
Sraz: před pokladnama, 15:00
Poznávací znamení: čistě bílá kšiltovka (ne ta od SA)
Diskuze
V diskuzi nejsou žádné příspěvky.
Pro přispívání do diskuze nebo zobrazení celé její historie se prosím přihlaš nebo zaregistruj do stránek.
Provozovatel neodpovídá za akce publikované na stránkách, které nesplňují vládní nařízení. Odpovědnost je na organizátorovi a účastnících.
Publikoval: Zrušený 95
Zkušenosti uživatelů
-
Ljuba Ověřený organizátor
Mám nové přátele a poznala jsem zajímavá místa. Škoda, že většina akcí je hodně daleko od mého bydliště. přečti celé
-
stolis
Společné Aktivity byly přesně tím, co jsem potřeboval. Na jejich akcích jsem měl možnost se jednoduše seznámit a rozšířit prořídlý okruh svých přátel. Obnovil jsem některé své pozapomenuté koníčky (např. bowling) a poznal i svoji současnou partnerku. přečti celé
-
anicka VIP člen
Zažila jsem zatím tři akce a všechny byly naprosto skvělé, plné příjemných chvil s fajn lidmi přečti celé

POZNEJ NOVÉ PŘÁTELE - SEZNAM SE.
Na Společných aktivitách hledá kamarády nebo partnery 5584 lidiček.
Od roku 2010 se tu uskutečnilo neuvěřitelných 9405 akcí
V nabídce je 55 nových akcí, které můžeš navštívit anebo se vyjádřit k 8 nápadům na akce !
Prohlédni si 4103 fotogalerií a přečti 1216 zážitků z akcí.
U toho všeho můžeš být... tak pojď žít aktivně!