Vzhledem k plánované změně činnosti a vlastníků společnosti Kontrast Projekt s.r.o., která je aktuálně provozovatelem serveru Společné aktivity, dochází v současné době k převedení divize "Společné aktivity" na novou společnost FrameStar s.r.o.. Veškeré závazky firmy související s projektem Společné aktivity přebírá nová společnost. Od 1.2.2017 bude od uživatelů vyžadován souhlas s novými podmínkami a převodem osobních údajů.

Co se změní?

Z pohledu uživatele vlastně nic podstatného. Nové podmínky implementují zejména nové legislativní požadavky na internetové služby či zpracovávání osobních údajů schválené v poslední době a upravují znění na základě zkušeností z chodu projektu za posledních 6 let. Nový provozovatel zajistí dokončení upgradu webového rozhraní.

Změna pro VIP - nové číslo účtu a symboly pro platby

Již od září 2016 došlo k úpravě cen VIP účtů, které více zvýhodnily dlouhodobé předplatitele. Možnost využívat služeb za původní ceny skončila s koncem roku 2016.

Platby za VIP účty je nutné nyní posílat na nový bankovní účet 2601010799 / 2010. Pro přehlednost byly zavedeny i odlišné VS symboly pro předplacená období - 201-204. Původní VS v rozsahu 221-223 již nejsou platné. Specifické symboly identifikující uživatele jsou zachovány a je nutné je vždy u plateb uvádět, aby mohlo dojít k automatickému spárování a aktivaci VIP účtu. 

Co se chystá za změny na webu?

Nový web přinese moderní design, větší přístupnost z vašich mobilních zařízení a několik nových užitečných funkcí, které nám umožní být více v kontaktu s lidmi, které jsme si oblíbili a ideálně vůbec s těmi, kteří nám sympatičtí nejsou. Hlavním cílem pro nás je, abyste se tu cítili spokojeni a trávili čas na webu a na akcích s těmi lidmi, s kterými chcete a nacházeli jste na Společných aktivitách nabídku, která vás opravdu zajímá.

Komunita se nám rozrostla a máme nyní přes 4000 registrovaných uživatelů. Ze začátku jsme tuto problematiku moc neřešili, neboť nás tu byly stovky, jedna "komunita". Nyní ale Společné aktivity využívají lidé, kteří mají nejen odlišné zájmy, patří do jiné generace, ale mají i odlišné názory, životní styl, finanční možnosti, ambice nebo jsou různě nároční, aktivní či pasivní. To vše je zcela přirozené. Ale i tak můžeme všichni používat jeden projekt společně a v přátelské atmosféře, stejně tak jako se potkáváme venku na ulici:-) Bližší detaily se dozvíte v následujících týdnech.

Pokud se chcete jakkoliv zapojit do spolupráce na projektu, chcete nám pomoct to tu více rozjet, děláte a umíte něco, co by mohlo být přínosem i pro tento projekt? Napište nám! Rádi se s vámi potkáme na kávě nebo u sklenky medoviny:) 


Děkujeme všem za přízeň a aktivní podporu projektu.


za celý tým
Jiří Pouček
autor a zakladatel portálu Společné aktivity
(jednatel obou společností Kontrast Projekt s.r.o. a FrameStar s.r.o.)

Vytvořeno: 1.8.2016 Aktualizace: 26.1.2017

Obrázky k článku