srpen 2019
po út st čt so ne
 
 
 
 
po 19
 
 
 
 
út 20
 
 
 
 
st 21
 
 
 
 
čt 22
 
 
 
 
23
  • 23:45Dress code nechat doma a plavky s sebou !
 
 
 
 
so 24
  • Dress code nechat doma a plavky s sebou !
 
 
 
 
ne 25
  • Dress code nechat doma a plavky s sebou !
  • 8:15Cyklo Litavka-Berounka 2.
  • 8:30Na houby do Voznice
 
 
 
 
po 26
  • Dress code nechat doma a plavky s sebou !
  • 20:30Kinobus - Srdečně vás vítáme
 
 
 
 
út 27
  • Dress code nechat doma a plavky s sebou !
  • 20:30Kinobus - Spolu to dáme
 
 
 
 
st 28
  • Dress code nechat doma a plavky s sebou !
  • 8:00Vandr na poslední chvíli
  • 17:30Pivko Na tý louce zelený II
  • 18:00Bowling
  • 18:00Paddleboarding pro začátečníky s instruktory
  • 20:30Kinobus - Psí domov
 
 
 
 
čt 29
  • Dress code nechat doma a plavky s sebou !
  • Vandr na poslední chvíli
  • 16:50Beach volejbal - pojďte si zahrát!
  • 18:00Karetní hra Bang!
  • 20:30Kinobus - Úsměvy smutných mužů
 
 
 
 
30
  • Dress code nechat doma a plavky s sebou !
 
 
 
 
so 31
  • Dress code nechat doma a plavky s sebou !
  • 8:30Severočeské putování - Vrabinec, Bukovka, Pivovar Březno
  • 9:15Z Karlštejna do Berouna s Medvědem
  • 12:55Urban explorer 5_Goes country_Svatojánské proudy
  • 13:30Procházka za skřítky.
září 2019
po út st čt so ne
 
 
 
 
ne 1
  • Dress code nechat doma a plavky s sebou !
  • 6:45Bobří soutěska s Konojedským bochníkem
  • 14:05Urban explorer 6_Hostivařská přehrada
  • 20:00Maranatha Gospel Choir & Claes Wegener
 
 
 
 
po 2
  • 20:00Písničkování v čajovně 182
 
 
 
 
út 3
  • 17:45Beach volejbal
 
 
 
 
st 4
  • 18:00Paddleboarding pro začátečníky
 
 
 
 
čt 5
 
 
 
 
6
  • 18:0042. setkání na téma: Tanec a cvičení pro zdravé tělo s Mirkou Papajíkovou
 
 
 
 
so 7
  • 8:00Přes Brdy....
  • 17:00Testosterone FilmNight - Rambo a Rocky s Kamilem Filou
 
 
 
 
ne 8
 
 
 
 
po 9
 
 
 
 
út 10
  • 20:00Lístky, prosím
 
 
 
 
st 11
  • 18:00Paddleboarding pro začátečníky
 
 
 
 
čt 12
  • 16:50Beach volejbal Strahov
  • 17:30Inline brusle kolem Vltavy a Berounky II
  • 18:30Dny Prahy 11 - čtvrtek
  • 19:30Kvidoule IV
 
 
 
 
13
  • 18:00Dny Prahy 11 - pátek
  • 18:00Páteční fotbal na Albertově
  • 19:30Madame Rubinstein
 
 
 
 
so 14
  • 8:20Na houby do Voznice
  • 9:00Výlet kolem Slap
  • 9:00Severočeské putování - Kalvárie, Helfenburk, Ronov, Hřídelík
  • 13:00Urban Explorer 7_Barrandov
  • 19:151000 věcí co mě s_rou
 
 
 
 
ne 15
  • 10:00Urban Explorer 8_Kunratický les