červenec 2020
po út st čt so ne
 
 
 
 
po 13
 
 
 
 
út 14
 
 
 
 
st 15
 
 
 
 
čt 16
  • 15:30Botanická zahrada v Tróji
  • 18:30Absolutní bowling i pro ty, co ho ještě nehráli - Praha Holešovice
  • 19:15HUDBA PRAHA ve Vagonu
  • 21:00Horká linka Ústí - Praha After party Absolutní bowling Praha Holešovice
 
 
 
 
17
  • 15:00Veletržní palác
  • 20:00Výzva: Víkend v přírodě bez mobilů II.
 
 
 
 
so 18
  • Výzva: Víkend v přírodě bez mobilů II.
  • 9:15Letní putování: Z Louňovic přes Blaníky až do Vlašimi
  • 10:00Po labské stezce na soutok
 
 
 
 
ne 19
  • Výzva: Víkend v přírodě bez mobilů II.
  • 10:00Výlet do AirParku s návštěvou hospůdky
  • 14:00Návštěva Kláštera sv. Anežky České
 
 
 
 
po 20
  • 17:00BANG! - Kostková hra II.
 
 
 
 
út 21
  • 18:30Pinčes
 
 
 
 
st 22
  • 17:00Pivko Na tý louce zelený IV
  • 17:00Pivo, buřty, koupání a kvíz...
  • 19:00Letní scéna Harfa - koncert Františka Nedvěda
 
 
 
 
čt 23
  • 15:30ZOO
  • 18:30JAK NAJÍT TOHO PRAVÉHO – spousta informací a pokec - JEN PRO ŽENY
  • 20:00Starci na chmelu
 
 
 
 
24
 
 
 
 
so 25
  • 8:50Od Pepře k Ďáblu
  • 10:45Nachmelenej pochoďák
 
 
 
 
ne 26
  • Nachmelenej pochoďák
  • 8:00Zámek Loučeň
  • 10:30Mníšecké (nejen) cyklostezky 4
 
 
 
 
po 27
  • 18:00Bowling na Ladronce
  • 20:00Divadlo Vizita - Tajemství vlastního těsta
 
 
 
 
út 28
  • 15:30Návštěva Kláštera sv. Anežky České
  • 17:00Pivovarská zahrádka Hostivar (neboli H1)
 
 
 
 
st 29
  • 13:00Rafty a lodičky na Vltavě - Český Krumlov
  • 18:00Karetní a deskové hry :-)
  • 18:00Prázdninový bowling v Kyjích
  • 18:30Hraní a zpívání na trávě v parku Klamovka
 
 
 
 
čt 30
  • Rafty a lodičky na Vltavě - Český Krumlov
  • 18:00Procházky Prahou aneb šmejdíme a poznáváme I. - náhradní termín
 
 
 
 
31
  • Rafty a lodičky na Vltavě - Český Krumlov
srpen 2020
po út st čt so ne
 
 
 
 
so 1
  • Rafty a lodičky na Vltavě - Český Krumlov
  • 6:15KRKONOŠE
  • 6:45Zřícenina hradu Kozlov a vyhlídky v Českém ráji
  • 7:00Letní putování: Z Příkosic přes Padrťské rybníky do Rožmitálu
  • 7:45Podél Sázavy od ústí k prameni – 7. část: Laziště - Ledeč nad Sázavou
  • 13:00Pohodová procházka na poslední chvíli
  • 15:00Veletržní palác
  • 22:00Noční procházka Prahou
 
 
 
 
ne 2
  • KRKONOŠE
  • 9:30Kokořínské ťapkání Šemanovickým dolem
 
 
 
 
po 3
 
 
 
 
út 4
  • 17:00Z kukuřice do pivovaru Cobolis
  • 18:30Pinčes
 
 
 
 
st 5
 
 
 
 
čt 6
  • 17:30Antonín Kratochvíl - Fotoeseje/výstava
  • 18:00Badminton Hotel Step
 
 
 
 
7
  • 14:00Výlet nepřístupnou Šumavou
  • 18:00Víkendovka pěšky Posázavím s hraním a zpíváním
 
 
 
 
so 8
  • Výlet nepřístupnou Šumavou
  • Víkendovka pěšky Posázavím s hraním a zpíváním
  • 8:30Den u Máchova jezera
  • 8:45Narozeninové severočeské putování - Z Ústí do Liberce: Etapa III
 
 
 
 
ne 9
  • Víkendovka pěšky Posázavím s hraním a zpíváním
  • 11:10Na kole z Rakovníka do Srbska