Sportuj, bav se, seznam se...

  • nemáš s kým?.. zajít do kina, na výlet, zatančit, sportovat?
    TAK TO POJĎ ZMĚNIT!
  • každý den ve volném čase potkáš spoustu nových lidí
    s podobnými zájmy
  • Společné aktivity nabízejí nenucené seznamování,
    které má největší úspěch
Hlavní stránka / akce / archív / Zápis z akce S podzimním úplňkem do malé ZOO

Zápis z akce S podzimním úplňkem do malé ZOO

Turistické Zápis z akce S podzimním úplňkem do malé ZOO

Praha: Barrandov-Chuchle-Radotín
středa 12.října 2011 18:40
středa 12.října 2011 22:15
Praha

Zápis z akce

Aladin nelhal a už nepršelo. Zvířata byla docela družná, tak to celkem klaplo.

Trochu jsem šidil, bylo vlastně už po úplňku, který byl sice kalendářně ten den, ale už brzo ráno. Já ale nemohl v pondělí ani v úterý.

Akci asi nejvíc ohrožovalo počasí. Netroufám si odhadnout, kdo by do toho šel, kdyby déšť vydržel nebo ještě zesílil. Ale model Aladin nelhal a už nepršelo. Úplněk tu a tam prosvítal mezi mraky, ale jak už to v Praze večer bývá, vidět bylo dobře, a tomu ještě právě pomohl odraz městských světel přes mraky.

Vidět tedy bylo i bez baterek, ale my si je většinou nedokázali odříct. Dost mě to mrzí vůči těm nebohým zvířatům, hlavně pamatuji na nějakého toho zoufalce, co se tam trochu mlátil o klec (ale plašil by se i bez světla). Naopak srnčí zvěř světlo miluje a je to zážitek.

V Chuchli se přidal Štěpán, čímž jsme dosáhli maxima účastníků - 12, 2 se pak zase oddělili, tamtéž byly potlačeny oportunistické snahy změnit trasu do hospody, takže jsme nakonec dosáhli všech cílů, prošli nad dálničním mostem (pořád nevím, proč ta modrá světla?) a skončili v Radotínské civilizaci.

Na závěr jsme si krátce zaběhali a došlo i na tu hospodu, což bylo moc příjemné, ačkoli pro případné opakování akce nenásilně naznačuji, že mám v oblibě malé pivovary. Ze sevření jihoafrického SABMilera jsem se pokusil uniknout pomocí Maisels Weise, ale měli jen nealkoholické. Tento produkt nedoporučuji.

Chce-li kdo opakování příště, pište mi zde, neb na zvolsky@seznam.cz. Ve stylu akce mám celkem jasno, ten bych příliš neměnil, ale jde např. o to, který den v týdnu je a není dobrý, která hodina na začátek (a na skončení) je a není dobrá, apod. Jinak bych rád udělal i nějaký denní pěší výlet, ale nevím, kdy se k tomu dostanu a zda by byl zájem.

Hodnocení akce

Pro účast v diskusi nebo zobrazení všech příspěvků se prosím přihlaš  nebo zaregistruj do stránek.

Příspěvky

Reference uživatelů

stolis

"Společné Aktivity byly přesně tím, co jsem potřeboval. Na jejich akcích jsem měl možnost se jednoduše seznámit a rozšířit prořídlý okruh svých přátel. Obnovil jsem některé své pozapomenuté koníčky (např. bowling) a poznal i svoji současnou partnerku."

přečti celé

Karel

"Je tu dost lidí, s kterými jsem navázal i bližší kamarádství a navzájem si dokážeme pomoci, svěřit se s problémy, nebo si vzájemně zlepšit náladu."

přečti celé

Ota

"Vzhledem k poměrně širokému výběru akcí, okruhu lidí, bych SA doporučil lidem co hledají nové přátele, seznámení.."

přečti celé

Kkarel

"Díky kreativitě a zájmům nových přátel jsem se zúčastnil nespočtu aktivit, k nimž bych se jinak nedostal"

přečti celé

POZNEJ NOVÉ PŘÁTELE - SEZNAM SE.
Požadavek se odesílá na server. Vyčkejte...