Sportuj, bav se, seznam se...

 • nemáš s kým?.. zajít do kina, na výlet, zatančit, sportovat?
  TAK TO POJĎ ZMĚNIT!
 • každý den ve volném čase potkáš spoustu nových lidí
  s podobnými zájmy
 • Společné aktivity nabízejí nenucené seznamování,
  které má největší úspěch
Hlavní stránka / akce / archív / Zápis z akce The Human Body exhibition

Zápis z akce The Human Body exhibition

Kulturní Zápis z akce The Human Body exhibition

Výstaviště - Křižíkův pavilon
pátek 20.dubna 2012 19:00
pátek 20.dubna 2012 21:00
Praha
Kytka76

Zápis z akce

Velice poučná výstava

Začalo to odložením věcí do šatny a pak už jsme směle vykročili vstříc novým objevům. Vstupovali jsme do jednotlivých místností, které byly vždy zaměřeny na konkrétní soustavu (nervová, oběhová, trávicí, vylučovací, rozmnožovací, pohybová) a mohli jsme nahlédnout do šikovných příruček, které obsahovaly nejen popis celého vystaveného člověka, ale i šikovné otázky k dané soustavě a dozvěděli jsme se opravdu mnoho informací. Kromě vystaveného člověka jsme mohli nahlížet přes vitríny na různé orgány v lidském těle, které byly popsané a jejich funkce v organismu. Dále jsme mohli porovnat určité orgány zdravého a nemocného člověka, což úplně příjemné nebylo, ale patří to k životu. Výstava byla i pojata jako uvědomění si svého životního stylu a důraz na správnou životosprávu. Takže každý si tam našel to své... Nejvíce nás asi "dostal" obrys člověka v místnosti nervové soustavy, kde bylo zdůrazněno nervstvo od hlavy až k patě a pak v oběhové soustavě "cévní člověk". Mohli jsme i vidět vývoj plodu matky v těle. Během celé doby jsme se mohli kdykoliv na cokoliv zeptat mladých mediků, kteří byli v každé místnosti. Celou výstavu bych zhodnotila jako velice zajímavou, poučnou, nikdo se nepohoršoval nad mrtvými těly. Rozhodně pro ty, co ještě neviděli mohu vřele doporučit.

Hodnocení akce

Pro účast v diskusi nebo zobrazení všech příspěvků se prosím přihlaš  nebo zaregistruj do stránek.

Příspěvky

 • Kytka76 napsala v po 30.04.2012 14:24

  Myslím, že základní znalost anatomie těla zná každý ještě ze školy a určitě ti, kdo mají hlubší znalosti, by se asi nudili. Já jsem se opravdu dozvěděla mnoho informací, které jsem nevěděla. Jen mě mrzí, že někteří to "odsoudili" a vůbec mi také nepřišlo nic šokujícího.

 • standa76 VIP napsal v po 30.04.2012 13:11

  Se zpozdenim dekuji za organizaci.
  Vystava byla dobre poucna, i kdyz se nekdy na plakatech a v tisku prezentuje trochu jako "sokujici akce", tak pak ve skutecnosti nejde o nic teatralniho, ale skutecne dobra poucna vystava. neni potreba ani nejaka medicinska znalost i kdyz alespon zakladni znalost anatomie a fungovani tela je pro porozumeni vyhodou. Naopak myslim ze pro ty kteri maji hlubsi znalost lidskeho tela, tak ta vystava jiz asi vhodna neni.
  Diky Marketo

 • Lioneska napsala v st 25.04.2012 00:04

  Kytko, díky, zrovna jsem se o té výstavě bavila v práci s kolegyní a popisovala mi to hodně podobně, prý mám na to zajít.

Reference uživatelů

Karel

"Je tu dost lidí, s kterými jsem navázal i bližší kamarádství a navzájem si dokážeme pomoci, svěřit se s problémy, nebo si vzájemně zlepšit náladu."

přečti celé

Ota

"Vzhledem k poměrně širokému výběru akcí, okruhu lidí, bych SA doporučil lidem co hledají nové přátele, seznámení.."

přečti celé

Jesterka

"Na webu SA jsem potkala řadu mladých aktivních a optimistických lidí"

přečti celé

karkoska

"Lituji jen jedné věci a sice, že jsem se o SA nedozvěděl dřív."

přečti celé

POZNEJ NOVÉ PŘÁTELE - SEZNAM SE.
Požadavek se odesílá na server. Vyčkejte...