Sportuj, bav se, seznam se...

 • nemáš s kým?.. zajít do kina, na výlet, zatančit, sportovat?
  TAK TO POJĎ ZMĚNIT!
 • každý den ve volném čase potkáš spoustu nových lidí
  s podobnými zájmy
 • Společné aktivity nabízejí nenucené seznamování,
  které má největší úspěch
Hlavní stránka / akce / archív / Zápis z akce The Human Body exhibition

Zápis z akce The Human Body exhibition

Kulturní Zápis z akce The Human Body exhibition

Výstaviště - Křižíkův pavilon
pátek 20.dubna 2012 19:00
pátek 20.dubna 2012 21:00
Praha
Kytka76

Zápis z akce

Velice poučná výstava

Začalo to odložením věcí do šatny a pak už jsme směle vykročili vstříc novým objevům. Vstupovali jsme do jednotlivých místností, které byly vždy zaměřeny na konkrétní soustavu (nervová, oběhová, trávicí, vylučovací, rozmnožovací, pohybová) a mohli jsme nahlédnout do šikovných příruček, které obsahovaly nejen popis celého vystaveného člověka, ale i šikovné otázky k dané soustavě a dozvěděli jsme se opravdu mnoho informací. Kromě vystaveného člověka jsme mohli nahlížet přes vitríny na různé orgány v lidském těle, které byly popsané a jejich funkce v organismu. Dále jsme mohli porovnat určité orgány zdravého a nemocného člověka, což úplně příjemné nebylo, ale patří to k životu. Výstava byla i pojata jako uvědomění si svého životního stylu a důraz na správnou životosprávu. Takže každý si tam našel to své... Nejvíce nás asi "dostal" obrys člověka v místnosti nervové soustavy, kde bylo zdůrazněno nervstvo od hlavy až k patě a pak v oběhové soustavě "cévní člověk". Mohli jsme i vidět vývoj plodu matky v těle. Během celé doby jsme se mohli kdykoliv na cokoliv zeptat mladých mediků, kteří byli v každé místnosti. Celou výstavu bych zhodnotila jako velice zajímavou, poučnou, nikdo se nepohoršoval nad mrtvými těly. Rozhodně pro ty, co ještě neviděli mohu vřele doporučit.

Hodnocení akce

Pro účast v diskusi nebo zobrazení všech příspěvků se prosím přihlaš  nebo zaregistruj do stránek.

Příspěvky

 • Kytka76 napsala v po 30.04.2012 14:24

  Myslím, že základní znalost anatomie těla zná každý ještě ze školy a určitě ti, kdo mají hlubší znalosti, by se asi nudili. Já jsem se opravdu dozvěděla mnoho informací, které jsem nevěděla. Jen mě mrzí, že někteří to "odsoudili" a vůbec mi také nepřišlo nic šokujícího.

 • standa76 VIP napsal v po 30.04.2012 13:11

  Se zpozdenim dekuji za organizaci.
  Vystava byla dobre poucna, i kdyz se nekdy na plakatech a v tisku prezentuje trochu jako "sokujici akce", tak pak ve skutecnosti nejde o nic teatralniho, ale skutecne dobra poucna vystava. neni potreba ani nejaka medicinska znalost i kdyz alespon zakladni znalost anatomie a fungovani tela je pro porozumeni vyhodou. Naopak myslim ze pro ty kteri maji hlubsi znalost lidskeho tela, tak ta vystava jiz asi vhodna neni.
  Diky Marketo

 • Lioneska napsala v st 25.04.2012 00:04

  Kytko, díky, zrovna jsem se o té výstavě bavila v práci s kolegyní a popisovala mi to hodně podobně, prý mám na to zajít.

Reference uživatelů

Robert

"Společné aktivity jsou úžasný projekt... Nikdy nemáte pocit, že je to ztráta času, protože prostě jdete dělat to, co vás baví a s někým, kdo je naladěn stejně."

přečti celé

Karel

"Je tu dost lidí, s kterými jsem navázal i bližší kamarádství a navzájem si dokážeme pomoci, svěřit se s problémy, nebo si vzájemně zlepšit náladu."

přečti celé

Alča

"Společné aktivity mi hodně přirostly k srdci. Je skvělé, že zde člověk najde lidi se stejnými zájmy, a pak je poměrně snadné se sbližovat a navazovat kontakty. A je pro mě stále překvapením, že jsou to kontakty trvalé.."

přečti celé

Jesterka

"Na webu SA jsem potkala řadu mladých aktivních a optimistických lidí"

přečti celé

POZNEJ NOVÉ PŘÁTELE - SEZNAM SE.
Požadavek se odesílá na server. Vyčkejte...