BEZ VÁS TO NEDÁME. HLASUJTE! DÍKY

Je to více než 7 let, Společné aktivity se spustily už v červnu 2010. Poslední 2 roky jsme na webu pěkně zamakali, abychom ho vylepšili a zejména umožnili pohodlnější používání přes mobilní zařízení. Pár nových funkcí ještě čeká na dotažení, věřím, že se jich dočkáte na přelomu roku.

Porotu ankety Křištálová lupa, kterou pořádá server LUPA.cz, projekt Společné aktivity před pár týdny zaujal a zařadili nás do finále! Křištálová lupa - Cena českého Internetu oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu za rok 2017.

Chceme vás požádat o podporu ve finálním hlasování, kde nás najdete v sekci Zájmové weby.

Hlasovat můžete pod speciálním odkazem:
https://kristalova.lupa.cz/hlasovani/?setSubjects=1048
kde dojde k předvyplnění Společných aktivit v hlasovacím formuláři. Stačí, když hlasujete pouze v jedné kategorii. Celé vám to zabere pár desítek vteřin!

ČAS SE NÁM KRÁTÍ, HLASUJ PROSÍM JEŠTĚ DNES!

A SDÍLEJTE DÁLE! například po Facebooku: FB Společné aktivity

Moc DĚKUJEME za vaši podporu, která nám může velice pomoct váš oblíbený projekt zpropagovat, rozšířit členskou základnu a získat prostředky na provozování projektu i v dalších letech. Těšíme se, že s vámi společně oslavíme úspěch! Jsme tu 7 let s vámi a věříme to bude šťastná sedmička! Každý hlas rozhodne a budeme moc rádi, pokud nás posunute až na vrchol.

 


 

 

P.S. a nezapomeňte prosím jít k parlamentním volbám v pátek 20.10. od 14 do 22h nebo v sobotu 21.10. od 8 do 14h.

Obrázky k článku