Nové funkce pro účastníky

Účastník se nyní může na stránce akce přihlásit rozšířeným formulářem, kde může uvést

 • počet osob, které celkem za sebe přihlašuje

 • může také vyplnit vzkaz organizátorovi

To se může hodit, pokud na akci s účastníkem jde někdo neregistrovaný na portále, případně pokud chce účastník sdělit organizátorovi nějakou informaci ke své účasti, případně neregistrovaným hostům.

Dále jsme přidali informaci o obsazenosti akce na přehled akcí. Nyní se zobrazuje text OBSAZENO, pokud je kapacita akce naplněna. Ušetříte čas rozklikáváním akce. Můžete se však stále přihlásit k akci a zařadit se mezi náhradníky, pokud máte zájem se zúčastnit.

Nová funkce pro organizátory

 • organizátor může funkci přihlašování neregistrovaných hostů vypnout v nastavení akce v záložce Přihlašování / Povolit účastníky s hosty. Funkce je výchozím stavu zapnuta u akcí, které jsou označeny jako otevřené pro účastníky mimo SA.

 • organizátor si nově může zapnout funkci Schvalování účastníků. Přihlášený účastník se pak vždy zařadí do stavu “Přihláška” a následně organizátor účastníka potvrdí nebo odmítne. Po tuto dobu má účastník místo rezervované. Návaznost na všechny stávající stavy přihlášení k akci je plně zachována (Ve frontě náhradníků, Rezervace apod.)

 • Organizátor současně může kdykoliv změnit počet přihlášených hostů u účastníka a změnit si také poznámku, kterou zadal účastník při přihlášení.

Nové funkce pro garantované akce

 • Pořadatel akce může při přihlášení na akci požadovat vyplnění osobních a dalších údajů účastníky, kterému jsou pořadateli po souhlasu předány - může se jednat o informace nutné pro schválení účastníka a ověření, že splňuje kritéria účasti definovaná pořadatelem, např. věk, hráčská úroveň pro nějaký sport apod.

 • Pořadatel má nově k dispozici Souhrnný přehled Účastníků napříč všemi akcemi a může na jedné stránce provádět změny u všech aktivních akcí. Dosud musel účastníky řešit separátně na každé stránce Správy účastníků akce, které je však samozřejmě zachována. Tato nová funkce není dostupná pro běžné organizátory.
   

Co dále připravujeme

 • Souhrnný přehled účastníků dostupný i pro správce zájmových skupin

 • možnost sledování konkrétních uživatelů a na jaké akce se přihlašují. Chceš někoho odchytnout na akci? Dozvědět se hned, jak se na akci přihlásí? Tak právě pro tebe bude tato funkce. Samozřejmě pro zachování soukromí si může VIP uživatel tuto funkci vypnout.

 • pořadatel může přidat k akci účastníka, který není dosud zaregistrovaný na portále a vytvořit mu nový profil v systému a aktivovat zákaznický účet v organizaci.


Věřím, že tyto nové funkce zpříjemní organizování akcí.

Jiří Pouček
provozovatel serveru
FrameStar s.r.o.

Obrázky k článku