Nabízíme ti možnosti výraznější propagace tvé akce umístěné na Společných aktivitách.

Propagace jako doporučená akce

Zajímavé akce rádi označíme jako doporučené akce. Pokud jste předsvědčeni, že právě vaše akce by měla být zvýrazněna oproti ostatním, napište nám.

Propagace na Facebooku

Dobře připravené a atraktivní akce rádi nasdílíme na našem Facebookovém profilu - facebook.com/spolecneaktivity, kde máme přes 700 fanoušků.

Jak to udělat?

  • připrav akci i s obrázkem na FB
  • umísti webový odkaz na akci do políčka Vstupenky
  • přidej profil Společné aktivity jako spoluorganizátora
  • vyčkej schválení z naší strany

Obecné podmínky propagace - aneb nic není zadarmo

Organizátor běžné nekomerční akce vybírá na akci příspěvek na provoz webu cca 20-30 Kč/ osobu dle vlastního uvážení, u víkendových akcí 50-100 Kč. U akce uvede, že "Součástí ceny je příspěvek na provoz portálu ve výši XX,- Kč". Vybranou částku organizátor do 7 dnů po skončení akce odešle na bankovní účet provozovatele, viz kontakty. Do popisu transakce zadá název akce a datum.

Tuto částku je pro účastníky možné zahrnout například do cen společných jízdenek, vstupenek do kina, ceny ubytování apod. Rádi poradíme konkrétní vhodný způsob.

Pokud z nějakého důvodu není možné příspěvek na provoz webu vybírat, napiš nám také a probereme to.

Organizátor komerční či garantované akce si předem dohodne platební podmínky s provozovatelem. V případě bezplatného zařazení zvýrazněné upoutávky na naše stránky je primárně nutné umístit naše logo na stránku vaší akce nebo tam, kam směřuje odkaz z našeho webu.

Vaše dotazy rádi zodpovíme na info@spolecneaktivity.cz