srpen 2020
po út st čt so ne
 
 
 
 
po 17
 
 
 
 
út 18
 
 
 
 
st 19
 
 
 
 
čt 20
  • 8:25Vandr na poslední chvíli
  • 17:00Bowling Kyje
  • 17:30Pohodová procházka zelení na Praze 8
 
 
 
 
21
 
 
 
 
so 22
  • 6:45Zámek Sychrov a věžový vodojem Ohrazenice
  • 8:10Koněpruské jeskyně s procházkou
 
 
 
 
ne 23
  • 8:407 lounských kopečků
  • 9:25Vyhlídky mimo značené cesty
  • 9:30Voděradské bučiny na kole 2.
  • 10:00Výlet do Kladna a okolí - 10 km, včetně Medvědů a Kočičí kavárny
  • 10:30Výlet na Křivoklátsku
  • 10:50Krušné hory: Měděnec - Mědník - Sfinga - Perštejn
 
 
 
 
po 24
 
 
 
 
út 25
  • 17:00Počernický pivovar
  • 17:00Prohlídka Müllerovy vily
 
 
 
 
st 26
  • 7:00Cyklistika, plavání a relax - jezera a hory Rakouska - Solná komora
  • 17:15Bowling Ústí srpen
  • 18:30Pinčes
 
 
 
 
čt 27
  • Cyklistika, plavání a relax - jezera a hory Rakouska - Solná komora
  • 18:00Prodloužený víkend v Rychlebských horách/Hrubém Jeseníku
  • 20:00Tenet
 
 
 
 
28
  • Cyklistika, plavání a relax - jezera a hory Rakouska - Solná komora
  • Prodloužený víkend v Rychlebských horách/Hrubém Jeseníku
  • 6:05Vandr na poslední chvíli
 
 
 
 
so 29
  • Cyklistika, plavání a relax - jezera a hory Rakouska - Solná komora
  • Prodloužený víkend v Rychlebských horách/Hrubém Jeseníku
  • 8:40Křivoklátskými lesy přes Louštín do Krušovic
 
 
 
 
ne 30
  • Cyklistika, plavání a relax - jezera a hory Rakouska - Solná komora
  • Prodloužený víkend v Rychlebských horách/Hrubém Jeseníku
  • 8:15Do nitra Kokořínska
  • 14:00Procházka Dalejským údolím + opékání špekáčků, když počasí dovolí ;)
 
 
 
 
po 31
  • 17:00Kulečník Holešovice
  • 18:30Turnaj Absolutní bowling i pro ty, co ho ještě nehráli - Praha Holešovice
  • 18:30Hraní a zpívání na trávě v parku Klamovka
  • 19:00Pavoukovy kuželky 12
  • 19:30Lazarus
  • 21:00Horká linka Ústecko - zbytek republiky:) After party Absolutní bowling Praha Holešovice
září 2020
po út st čt so ne
 
 
 
 
út 1
  • 17:20Odpolední procházka pražskou přírodou
  • 18:00Squash Hotel Step
 
 
 
 
st 2
  • 18:30Pinčes
 
 
 
 
čt 3
  • 6:05Vandr na poslední chvíli
  • 17:00Karetní hry
  • 17:35Prokopákem do Prokopáku
 
 
 
 
4
  • 17:15Malá Skála (okolí Turnova)
 
 
 
 
so 5
  • Malá Skála (okolí Turnova)
  • 7:10Na vyhlídku s ďábelskou výškou kolem Chýnova
  • 8:00Z Hamrštejnu Transbordérem a pak dlouho pěšky až na Ještěd
  • 9:00Open house
 
 
 
 
ne 6
  • Malá Skála (okolí Turnova)
  • Open house
  • 8:00Voda, samá voda aneb 15 rybníků a sem tam daněk evropský
  • 14:00Výběr z Open House festivalu, s procházkou
 
 
 
 
po 7
  • 6:05Vandr na poslední chvíli
  • 18:00Badminton Hotel Step
  • 18:30Pinčes
  • 20:00Písničkování v čajovně 197
 
 
 
 
út 8
  • 17:00Malešický mikropivovar
 
 
 
 
st 9
  • 17:00Znovu na lodičkách.
  • 18:00Večerní procházka Divokou Šárkou - trasu zkratime do max 5km, abychom dali do 19.30
  • 19:00Lady Macbeth z Újezdu
 
 
 
 
čt 10
  • 17:00Procházka přírodou v Troji a Bohnicích zakončenou v pivovaru "U Šediváka"
  • 18:00Víkend Šumava Dunovice
  • 20:30Kinobus - Metro Hůrka - Vlastníci
 
 
 
 
11
  • Víkend Šumava Dunovice
  • 18:00Víkendová akce III - Vysočina
 
 
 
 
so 12
  • Víkend Šumava Dunovice
  • Víkendová akce III - Vysočina
  • 8:45Ze severu na jih - 4.etapa
  • 10:30Výlet z Nového Boru do Modlivého dolu, Sloupských a Svojkovských skal
 
 
 
 
ne 13
  • Víkend Šumava Dunovice
  • Víkendová akce III - Vysočina
  • Ze severu na jih - 4.etapa
  • 7:55Procházka Příhrazskými skalami
  • 13:45Koupačka na poslední chvíli