Chceme ti dát dobré rady, jak se pohybovat v projektu Společné aktivity a to jak z pohledu účastníka, tak i organizátora akcí.

Pro účastníky

Pro první setkání se projektem ti doporučujeme navštívit akci některého z pravidelných a ověřených organizátorů, ale můžeš navštívit samozřejmě jakoukoliv akci. Na akci se setkáš s účastníky, kteří již akce navštěvují delší dobu a určitě ti rádi objasní, jak projekt funguje. Organizátoři ti jistě dají rady, jak navrhnout a zrealizovat svoji první akci.

Pokud budeš hledat další informace, využij podrobné návody v sekci:

Pro organizátory

Organizátoři řeší úplně jiné oblasti problémů než samotní účastníci a proto je jim věnována samostatná sekce:

Portál Společné aktivity je přednostně určen pro samostatné organizátory, kteří zde pořádají akce ve volném čase a ne za účelem výdělku. Akceptovatelné je vybírání poplatků na pokrytí vlastních nákladů k realizaci akce. Více v definici nevýdělečné akce.

Máš-li IČO, je publikace tvých akcí možná jen po odsouhlasení Provozovatelem. Tvoje akce pak budou umístěné v sekci Garantované akce a současně budeš moct využívat i Pořadatelský profil.

V případě porušení a využití prostoru webu pro propagaci své či spřízněné výdělečné akce bez souhlasu provozovatele - sankce 1000,- Kč.