- Začátek: pá 18. července 2014
- Čas:18:00 - 20:00
- Místo akce:Botičská ul.
- Region: Praha, Okolí Prahy
- Kategorie: fotbal
- Kapacita akce:Neomezeno
- Komunitní akce:akce je pořádána primárně pro členy Společných aktivit
- Cena:50 Kč
Každý pátek chodíme hrát fotbal na Albertov. V současné době nás chodí méně, než by mohlo, takže mě napadlo doplnit stavy přes Společné aktivity. V návaznosti na fotbal se chodí na pivečko a něco dobré k snědku do nedaleké restaurace V Podskalí.
Na fotbal preferujeme pány, dámy jsou vítány zejména po skončení hry (myslím spíše v hospodě, i když i ve sprchách by to mohlo mít něco do sebe :-)).
Případné otázky rád zodpovím.
Karel
Hřiště je na adrese:
https://www.google.cz/maps/place/Boti%C4%8Dsk%C3%A1/@50.0688422,14.4184216,18z/data=!4m2!3m1!1s0x470b945fc5bdd3f5:0x5a33cf3e9500b3f3?hl=cs
Diskuze
Pro přispívání do diskuze nebo zobrazení celé její historie se prosím přihlaš nebo zaregistruj do stránek.
Provozovatel neodpovídá za akce publikované na stránkách, které nesplňují vládní nařízení. Odpovědnost je na organizátorovi a účastnících.
Publikoval: Kkarel
Zkušenosti uživatelů
-
Fialka Ověřený organizátor
Kromě příjemného zážitku v kolektivu super lidí třeba ještě potkáte někoho, kdo vám v budoucnu bude více než kamarádem :-) přečti celé
-
anicka VIP člen
Zažila jsem zatím tři akce a všechny byly naprosto skvělé, plné příjemných chvil s fajn lidmi přečti celé
-
stolis
Společné Aktivity byly přesně tím, co jsem potřeboval. Na jejich akcích jsem měl možnost se jednoduše seznámit a rozšířit prořídlý okruh svých přátel. Obnovil jsem některé své pozapomenuté koníčky (např. bowling) a poznal i svoji současnou partnerku. přečti celé

POZNEJ NOVÉ PŘÁTELE - SEZNAM SE.
Na Společných aktivitách hledá kamarády nebo partnery 5545 lidiček.
Od roku 2010 se tu uskutečnilo neuvěřitelných 9376 akcí
V nabídce je 27 nových akcí, které můžeš navštívit anebo se vyjádřit k 7 nápadům na akce !
Prohlédni si 4073 fotogalerií a přečti 1216 zážitků z akcí.
U toho všeho můžeš být... tak pojď žít aktivně!