• Fialka Fialka Ověřený organizátor

  Když řeknu, že Společné aktivity změnily můj osobní život, tak nepřeháním. Před třemi lety jsem se přistěhovala do Prahy a kromě jedné kamarádky neznala nikoho. Právě ta mi o webu Společných aktivit řekla a já se zaregistrovala ještě tentýž den. Bylo to začátkem týdne a v sobotu toho stejného týdne jsem už vyrážela na svůj 1. výlet do přírody. S trochou nervozity z neznáma jsem dorazila na „Hlavák“, kde jsme měli sraz. Tam už čekal organizátor s dalšími účastníky. Hned při představování ze mě nervozita opadla a věděla jsem, že vůbec nebyla na místě. Všichni ke mně byli hrozně milí a celý den dopadl nad očekávání. Díky webu SA jsem potkala spoustu skvělých lidiček, v některých mám kamarády dodnes, a "provýletovala" velký kus ČR. Myslím si, že akce pořádané na SA jsou velice rozmanité a vybere si určitě každý. Kromě fajn lidí máte navíc ještě příležitost potkat toho pravého/ pravou, a velice nenásilnou formou. Prostě někam vyrazíte a kromě příjemného zážitku v kolektivu super lidí třeba ještě potkáte někoho, kdo vám v budoucnu bude více než kamarádem :-)

 • Tomas Singer Tomas Singer

  O projektu vím dlouho. Byl jsem kdysi dávno na dvou malých akcích. Myslím že nyní je čas začít zase trochu chodit mezi lidi. Takže se rád začnu přidávat

 • Marcela77 Marcela77 Ověřený organizátorVIP členOrganizátor běžných akcí

  Když jsem Společné Aktivity díky kamarádovi, který mi o nich řekl, objevila, nemyslela jsem si, že pro mě budou brzy tolik znamenat. Poznala jsem partu lidí, do které jsem i přes svou dost introvertní povahu brzy zapadla a ve které jsem našla i několik velmi dobrých kamarádů, kteří mi chyběli a s kterými teď prožívám spoustu bezvadných akcí. Dříve jsem občas i sama zašla třeba na koncert nebo do divadla, ale nebylo to ono. A také vím, že jsou tu kamarádi, kteří když potřebuju, tak rádi pomohou. A přiznám se, že jsem si rozhodně nemyslela, že začnu i sama akce pro ostatní organizovat. Jsem moc ráda, že jsem Společné Aktivity poznala.

 • Alča Alča Ověřený organizátor

  Na společných aktivitách jsem se zaregistrovala před rokem a třemi měsíci.. ne že bych se cítila sama, ale nějak jsem chtěla rozšířit okruh lidí a aktivit...Ani nevím, jak k tomu došlo, ale během docela krátké doby, co sem chodím, mi Společné aktivity hodně přirostly k srdci. Je skvělé, že zde člověk najde lidi se stejnými zájmy, a pak je poměrně snadné se sbližovat a navazovat kontakty. A je pro mě stále překvapením, že jsou to kontakty trvalé a přetrvávající. A taky je moc prima, že, když se objeví někdo nový, což se stává často, tak je přijat tak nějak radostně a se zájmem = že jsme otevřená skupina. Navíc jsou stránky a akce skvěle organizovány, takže zkrátka neváhejte a přijďte mezi nás - bavit se, sportovat, tančit, kreativně tvořit, poznávat přírodu, kulturně se vzdělávat a nebo prostě jen posedět a pokecat v čajovně! :)

 • Toulavka Toulavka

  Super akce :) Bezvadný lidi a moc ochotný ;)

 • Společné aktivity jsou úžasný projekt, ještě jsem se nesetkal s tak propracovaný, komplexním a fungujícím webem, který by dokázal jednoduše propopojit lidi k společným zajímavým aktivitám. Poskytuje všehochuť akcí, kde si každý může najít to svoje. Oproti náhodnému potkávání se s lidmi, nebo seznamkám, má několik výhod, já vypíchnu jenom tu nejdůležitější:. Nikdy nemáte pocit, že je to ztráta času, protože prostě jdete dělat to, co vás baví a s někým, kdo je naladěn stejně.

 • Ota Ota Ověřený organizátor

  Ke Společným Aktivitám jsem se přidal cca před 4 roky, kdy jsem se přistěhoval do Prahy jako čerstvá naplavenina. V té době jsem v Praze neměl moc známých, tak jsem využil SA k nalezení nových přátel s podobnými zájmy. Ze začátku jsem navštěvoval hlavně sportovní akce typu volejbal, badminton případně nějaké jednodenní výlety na kole. Během pár měsíců jsem našel partů fajn lidí a začal jezdit i na víkendové akce – cyklo-víkendy a v zimě lyžařské akce. Vzhledem k poměrně širokému výběru akcí, okruhu lidí, bych SA doporučil lidem co hledají nové přátele, seznámení, nebo se jen chtějí přidat k nějaké skupině a občas zajít na fotbal, projet se na kole, nebo jen zajít na pivo. Nejsem příliš velkým příznivcem běžných internetových seznamek a ani je moc neznám. Z mého pohledu volí Společné Aktivity jiný přístup, kdy není hned tím prvním partnerské seznamování, ale setkání lidí v „nevirtuálním“ prostření na nějaké párty, nebo sportovní či kulturní akci.

 • stolis stolis

  Po rozpadu téměř 10 let dlouhého vztahu jsem si uvědomil, že jsem nejen bez partnerky, ale že jsem kvůli velkému množství času strávenému v minulých letech pouze s přítelkyní přetrhal i pouta s většinou mých kamarádů. V době, kdy poslední, co jsem chtěl dělat, bylo sedět sám doma, to nebylo příjemné zjištění. Společné Aktivity byly přesně tím, co jsem potřeboval. Na jejich akcích jsem měl možnost se jednoduše seznámit a rozšířit prořídlý okruh svých přátel. Obnovil jsem některé své pozapomenuté koníčky (např. bowling) a poznal i svoji současnou partnerku.... Má předchozí známost vznikla také "na Internetu" - na klasické seznamce, kde jsem se nevyhnul několika rozpačitým rande na slepo. Na Společných Aktivitách jsem nic takového absolvovat nemusel. S nimi jsem totiž nikdy nevyrážel hned na rande, ale "jen" na společenskou nebo sportovní akci s lidmi s podobným zájmem (o daný sport, místo apod.).... Nalezením partnerky pro mne ale Společné Aktivity nepozbyly na atraktivitě. Se starými i novými tvářemi vyrážím ročně na několik desítek akcí od večerů s deskovými hrami přes výlety po všech koutech vlasti až po slézání rakouských ferrat či návštěvu Černobylské zóny.

 • anicka anicka Ověřený organizátor

  SA jsou skvělou příležitostí, jak získat nové kamarády, parťáky na výlet, kulturní akci nebo jen tak posedět a popovídat u kafe či piva. Mnoho z nás se cítí v dnešní době osaměle a tohle je šance, jak to změnit. Zažila jsem zatím tři akce a všechny byly naprosto skvělé, plné příjemných chvil s fajn lidmi. Možná váháš, nebo máš strach či obavy z neznámého (já měla)... ale opravdu nemusíš, přijď na některou z akcí a nebudeš litovat!

 • karkoska karkoska Schvalovatel běžných akcíVIP členSprávce běžných akcíOvěřený organizátor

  Poznal jsem na SA spoustu skvělých lidí. Panuje tu přátelská atmosféra. Nejraději mám výlety do přírody a dokonce jsem je začal sám organizovat a baví mě to. Lituji jen jedné věci a sice, že jsem se o SA nedozvěděl dřív.

 • LUK14 LUK14

  Skvěle vymyšlený a dokonale fungující projekt, který mi dopřál poznat nové lidi i zážitky.. Díky

 • Kkarel Kkarel Ověřený organizátorOrganizátor běžných akcí

  Společné aktivity mně nenásilnou cestou pomohly zaplnit prázdná místa po kamarádech z dospívání, kteří postupně mizeli z mého života. Díky kreativitě a zájmům nových přátel jsem se zúčastnil nespočtu aktivit, k nimž bych se jinak nedostal. Na oplátku jsem mohl mnoha lidem nabídnout pestré záliby, ke kterým tíhnu v životě já sám.

 • Čivava Čivava

  Spokojenost 100%. Byla jsem na 3 akcích. Z toho na dvou už registrovaná. Nikdo si na nic nehraje, všichni účastníci jsou úplně v pohodě. Přihlásila jsem se, protože nemám kolem sebe nikoho kdo rád putuje pouze pěšky po té naší Zemičce.

 • Mick Mick

  S tímto projektem jsem moc spokojen díky zážitkům a poznání spousty příjemných a veselých lidiček. Rozpohybování celého těla má i příznivý vliv na psychiku. Tyto stránky jsou perfektně navrženy pro získání všech detailních informací nejen o veškerém dění a akcích navržených organizátory.

 • dají se vybrat bezva výlety

 • Janurek Janurek

  SUper akce, naše první a věřím, že ne poslední se SA. Počasí nám sice přálo až moc, takže túry v těch 29 C byly dvojitá "chalenge". Díky Jirko, těšíme se na novou akci. Jana a Dave Winkel

 • Ljuba Ljuba Ověřený organizátor

  Mám nové přátele a poznala jsem zajímavá místa. Škoda, že většina akcí je hodně daleko od mého bydliště.

 • Čéča Čéča

  Přihlásila jsem se včera, doufám a pevně věřím v to, že projekt SA bude mít na mě pozitivní vliv a umožní mi být spokojená sama se sebou prostřednictvím akcí, které Váš projekt nabízí. Čéča