O Společných aktivitách

Portál s volnočasovými aktivitami sloužící k hledání nových přátel a nenucenému seznámení v reálném prostředí.

Společné aktivity jsou volnočasový portál s akcemi, které vás vytáhnou ven za sportem, zážitky, zábavou či kulturu a vzděláváním. V roce 2017 jsme se dostali do finále hlasování soutěže Křišťálová lupa v kategorii Zájmové weby. Přednosti portálu jsou zejména:

  • najít každý den program ve společnosti příjemných lidí
  • potkat nové kamarády a přátele
  • najít spoluhráče na nejrůznější sportovní aktivity
  • poznat parťáky na víkendy a cestování
  • přirozenou cestou se seznámit

Registrace i možnost navštěvování akcí na Společných aktivitách je ZDARMA.

Princip Společných aktivit

Akce na Společných aktivitách organizují sami uživatelé a nejsme proto pouhým rozcestníkem akcí. Publikované akce procházejí pečlivým schvalováním a tak se do hlavní nabídky dostanou jen kvalitní a připravené akce. Každý se může stát organizátorem, pokud přijde se zajímavým nápadem, co společně s ostatními podniknout.

Každý týden najdeš v nabídce mnoho rozličných akcí, které tě jistě zaujmou - sport, výlety, návštěvy divadla, párty. Nebudeš již mít důvod sedět doma, u počítače, u televize, nudit se a stěžovat si, že nemáš s kým a kam jít ven. Se Společnými aktivitami zažiješ spoustu zábavy s fajn lidmi a máš vždy pozitivní náladu.

Nenucené a bezpečné seznámení na akcích

Společné aktivity nejsou klasickým seznamovacím portálem, seznamkou, profilovou databází. Lidé sem přicházejí primárně s cílem, aby zde našli zajímavé vyžití ve svém volném čase. Přibližně polovina lidí, kteří se registrují do Společných aktivit, hledá pouze kamarády na volnočasové aktivity, ostatní polovina však hledá i partnera nebo partnerku.

Na každé akci máš příležitost při příjemné přátelské atmosféře potkat nové lidi, se kterými máš společné zájmy. Záleží jen a pouze na tobě, s kým se dáš více řeči, s kým si posléze třeba vyměníš kontakt, zajdeš na rande nebo někam společně pojedete. Společné aktivity výrazně zvyšují tvoji šanci se seznámit. Nerad oslovuješ úplně neznámé lidi jen tak na ulici? U nás najdeš vždy nějakou partu lidí, s kterou nesmělost rychle opadne. Pokud pro nalezení nového partnera chceš udělat více, sleduj nabídku seznamovacích akcí pro nezadané.

Oslovit někoho v menší skupině lidí je daleko jednodušší, než jen tak na ulici, v tramvaji, někoho, o kom nic nevíme a hodnotíme ho třeba jen podle vzhledu. To, že jsou Společné aktivity portálem, kde se lidé setkávají a komunikují primárně na akcí, v okruhu dalších lidí - "bezpečně", to celkem spolehlivě odfiltruje lidi, kteří by se nechtěli chovat slušně a příjemně.

Reklama
Reklama
Společné aktivity

POZNEJ NOVÉ PŘÁTELE - SEZNAM SE.

Na Společných aktivitách hledá kamarády nebo partnery 4255 lidiček.

Od roku 2010 se tu uskutečnilo neuvěřitelných 6819 akcí

V nabídce je 41 nových akcí, které můžeš navštívit anebo se vyjádřit k 6 nápadům na akce !

Prohlédni si 3127 fotogalerií a přečti 1157 zážitků z akcí.

U toho všeho můžeš být... tak pojď žít aktivně!