Společné aktivity jsou volnočasový portál s akcemi, které tě vytáhnou ven za sportem, zážitky, zábavou či kulturu a vzděláváním. V roce 2017 jsme se dostali do finále hlasování soutěže Křišťálová lupa v kategorii Zájmové weby. Co ti portál přinásí:

  • potkáš nové kamarády a přátele
  • najdeš spoluhráče na sportovní aktivity
  • poznáš parťáky na víkendy a cestování
  • přirozenou cestou se můžeš na akcích seznámit
  • najdeš účastníky pro své akce a nápady

Princip Společných aktivit

Akce na Společných aktivitách si organizují sami členové a nejsme proto pouhým rozcestníkem a seznamem jakýchkoliv akcí. Publikované akce procházejí pečlivým schvalováním a tak se do hlavní nabídky dostanou jen kvalitní a připravené akce. Každý člen se může stát organizátorem, pokud přijde se zajímavým nápadem, co společně s ostatními podniknout.

Každý týden najdeš v nabídce mnoho rozličných akcí, které tě jistě zaujmou - sport, výlety, návštěvy divadla, párty. Nebudeš již mít důvod sedět doma, u počítače, u televize, nudit se a stěžovat si, že nemáš s kým a kam jít ven nebo že nemáš příležitosti se seznámit. Se Společnými aktivitami zažiješ spoustu zábavy s fajn lidmi a máš vždy pozitivní náladu.

Nenucené a bezpečné seznámení na akcích

Společné aktivity nejsou klasickým seznamovacím portálem, seznamkou, profilovou databází. Lidé sem přicházejí primárně s cílem, aby zde našli zajímavé vyžití ve svém volném čase. Přibližně polovina lidí, kteří se registrují do Společných aktivit, hledá pouze kamarády na volnočasové aktivity, ostatní polovina však hledá i partnera nebo partnerku. Nicméně lze říci, že většina účastníků jsou single - nezadaní.

Na každé akci máš příležitost při příjemné přátelské atmosféře potkat nové lidi, se kterými máš společné zájmy. Záleží jen a pouze na tobě, s kým se dáš více řeči, s kým si posléze třeba vyměníš kontakt, zajdeš na rande nebo někam společně pojedete. Společné aktivity výrazně zvyšují tvoji šanci se seznámit. Nerad oslovuješ úplně neznámé lidi jen tak na ulici? U nás najdeš vždy nějakou partu lidí, s kterou nesmělost rychle opadne. Pokud chceš pro nalezení životního partnera či partnerky udělat více, sleduj nabídku seznamovacích akcí pro nezadané našich partnerů.

Oslovit někoho v menší skupině lidí je daleko jednodušší, než jen tak na ulici nebo v tramvaji, někoho, o kom nic nevíme a hodnotíme ho třeba jen podle vzhledu. To, že jsou Společné aktivity portálem, kde se lidé setkávají a komunikují primárně na akcí, v okruhu dalších lidí - "bezpečně", to celkem spolehlivě odfiltruje lidi, kteří by se nechtěli chovat slušně a příjemně. Pokud by něčí chování nebylo vhodné anebo nerespektoval odmítnutí, můžeš uživatele blokovat anebo kontaktovat provozovatele.

Výhody publikace akcí a přednosti systému

Společné aktivity nabízí desítky užitečných funkcí, které nenajdete nikde v rámci jednoho systému. Jsou určeny pro organizátory, kteří kromě možnosti oslovení širokého spektra zájemců o volnočasové aktivity chtějí výrazně zefektivnit administrativu své akce, ušetřit spoustu drahocenného času, a tak zvýšit možný výdělek z akce.

Pročtěte si podrobnou tabulku se Srovnáním a přehledem výhod systému.