Pravidla a návody

Pravidla fungování Společných aktivit a návody pro účastníky a organizátory akcí

Chceme ti dát dobré rady, jak se pohybovat v projektu Společné aktivity a to jak z pohledu účastníka, tak i organizátora akcí.

Pro první setkání se projektem ti doporučujeme navštívit akci některého z pravidelných a ověřených organizátorů, ale můžeš navštívit samozřejmě jakoukoliv akci.

Na akci se setkáš s účastníky, kteří již akce navštěvují delší dobu a určitě ti rádi objasní, jak projekt funguje. Organizátoři ti jistě dají rady, jak zrealizovat svoji první akci.

Pokud budeš hledat další informace, využij podrobné návody v této sekci.

Diskuze a dotazy

Portál Společné aktivity je přednostně určen pro samostatné organizátory, kteří zde pořádají akce ve volném čase a ne za účelem výdělku. Akceptovatelné je vybírání poplatků na pokrytí vlastních nákladů k realizaci akce.

Máš-li IČO, je publikace tvých akcí možná jen po odsouhlasení Provozovatelem. Tvoje akce pak budou umístěné v sekci Garantované akce a současně budeš moct využívat i Pořadatelský profil.

V případě porušení a využití prostoru webu pro propagaci své či spřízněné výdělečné akce bez souhlasu provozovatele - sankce 500,- Kč.

Reklama
Reklama
Společné aktivity

POZNEJ NOVÉ PŘÁTELE - SEZNAM SE.

Na Společných aktivitách hledá kamarády nebo partnery 4256 lidiček.

Od roku 2010 se tu uskutečnilo neuvěřitelných 6819 akcí

V nabídce je 41 nových akcí, které můžeš navštívit anebo se vyjádřit k 6 nápadům na akce !

Prohlédni si 3127 fotogalerií a přečti 1157 zážitků z akcí.

U toho všeho můžeš být... tak pojď žít aktivně!