Sportuj, bav se, seznam se...

  • nemáš s kým zajít do kina, na výlet, zapařit, sportovat?
    TAK JSI TU SPRÁVNĚ!
  • u nás najdeš NA KAŽDÝ DEN spoustu akcí pro volný čas pro zadané i nezadané lidi
  • nabízíme ti nové možnosti seznámení v reálných situacích, které mají úspěch
Hlavní stránka / akce / archív / Zápis z akce S podzimním úplňkem do malé ZOO

Zápis z akce S podzimním úplňkem do malé ZOO

Turistické Zápis z akce S podzimním úplňkem do malé ZOO

Praha: Barrandov-Chuchle-Radotín
středa 12.října 2011 18:40
středa 12.října 2011 22:15
Praha

Zápis z akce

Aladin nelhal a už nepršelo. Zvířata byla docela družná, tak to celkem klaplo.

Trochu jsem šidil, bylo vlastně už po úplňku, který byl sice kalendářně ten den, ale už brzo ráno. Já ale nemohl v pondělí ani v úterý.

Akci asi nejvíc ohrožovalo počasí. Netroufám si odhadnout, kdo by do toho šel, kdyby déšť vydržel nebo ještě zesílil. Ale model Aladin nelhal a už nepršelo. Úplněk tu a tam prosvítal mezi mraky, ale jak už to v Praze večer bývá, vidět bylo dobře, a tomu ještě právě pomohl odraz městských světel přes mraky.

Vidět tedy bylo i bez baterek, ale my si je většinou nedokázali odříct. Dost mě to mrzí vůči těm nebohým zvířatům, hlavně pamatuji na nějakého toho zoufalce, co se tam trochu mlátil o klec (ale plašil by se i bez světla). Naopak srnčí zvěř světlo miluje a je to zážitek.

V Chuchli se přidal Štěpán, čímž jsme dosáhli maxima účastníků - 12, 2 se pak zase oddělili, tamtéž byly potlačeny oportunistické snahy změnit trasu do hospody, takže jsme nakonec dosáhli všech cílů, prošli nad dálničním mostem (pořád nevím, proč ta modrá světla?) a skončili v Radotínské civilizaci.

Na závěr jsme si krátce zaběhali a došlo i na tu hospodu, což bylo moc příjemné, ačkoli pro případné opakování akce nenásilně naznačuji, že mám v oblibě malé pivovary. Ze sevření jihoafrického SABMilera jsem se pokusil uniknout pomocí Maisels Weise, ale měli jen nealkoholické. Tento produkt nedoporučuji.

Chce-li kdo opakování příště, pište mi zde, neb na zvolsky@seznam.cz. Ve stylu akce mám celkem jasno, ten bych příliš neměnil, ale jde např. o to, který den v týdnu je a není dobrý, která hodina na začátek (a na skončení) je a není dobrá, apod. Jinak bych rád udělal i nějaký denní pěší výlet, ale nevím, kdy se k tomu dostanu a zda by byl zájem.

Hodnocení akce

Pro účast v diskusi nebo zobrazení všech příspěvků se prosím přihlaš  nebo zaregistruj do stránek.

Příspěvky

Reference uživatelů

Fialka

"Kromě příjemného zážitku v kolektivu super lidí třeba ještě potkáte někoho, kdo vám v budoucnu bude více než kamarádem :-)"

přečti celé

Alča

"Společné aktivity mi hodně přirostly k srdci. Je skvělé, že zde člověk najde lidi se stejnými zájmy, a pak je poměrně snadné se sbližovat a navazovat kontakty. A je pro mě stále překvapením, že jsou to kontakty trvalé.."

přečti celé

stolis

"Společné Aktivity byly přesně tím, co jsem potřeboval. Na jejich akcích jsem měl možnost se jednoduše seznámit a rozšířit prořídlý okruh svých přátel. Obnovil jsem některé své pozapomenuté koníčky (např. bowling) a poznal i svoji současnou partnerku."

přečti celé

Ota

"Vzhledem k poměrně širokému výběru akcí, okruhu lidí, bych SA doporučil lidem co hledají nové přátele, seznámení.."

přečti celé

POZNEJ NOVÉ PŘÁTELE - SEZNAM SE.
Požadavek se odesílá na server. Vyčkejte...